...

«Меблі-Сервіс» - більш ніж достатньо варіантів

Реставрація і ремонт меблів в Києві

Пропонуємо Вашій увазі реставрацію, відновлення, ремонт меблів в Києві. Досвід наших співробітників, і наявність всіх необхідних інструментів дозволяють нам виконувати ремонтні завдання будь-якої складності.

Зв'яжіться з нами

Телефонуйте

Про нас

Наша майстерня пропонує такі послуги з ремонту меблів в Києві:

  • Ремонт офісних меблів. Заміна зламаних замків, фурнітури, відновлення меблевого покриття.
  • Ремонт кухонних меблів. Меблі на кухні з часом втрачає товарний вигляд, і вся кухня починає виглядати блякло й понуро. Після ремонту меблі на кухні засяє по-новому, і довго буде радувати Вас і Ваших гостей.
  • Ремонт м'яких меблів. Перетяжка з заміною оббивки і наповнювача. Реставрація антикварних предметів інтер'єру, відновлення пошкодженого покриття з шкіри або дермантину.

Ремонт меблів

Ремонт м'яких меблів починається з заміни износившейся, або порваній оббивки. Перетяжка – це ремонт меблів, який обмежується заміною оббивки, і м'якого наповнювача. Ви вибираєте по каталогу колір і фактура оббивки, ми погоджуємо з Вами матеріал наповнювача, і беремося за роботу.

Послуги

Реставрація, відновлення, ремонт меблів в Києві. Досвід наших співробітників, і наявність всіх необхідних інструментів дозволяють нам виконувати ремонтні завдання будь-якої складності.

Ремонт і реставрація меблів

Професійна реставрація меблів або її ремонт дозволяє скоротити витрати і знову насолоджуватися затишком. 

Оббивка і перетяжка м'яких меблів

Ви хочете надати своїй коханій м'яких меблів? На допомогу Вам прийде комплексна оббивка і перетяжка м'яких меблів.

Services image
Ремонт матраців

Функціональність, зручність і цілісність даного спального аксесуара є надзвичайно важливими.

Виготовлення меблів під замовлення

У нашому колективі працюють справжні професіонали та майстри своєї справи, які знають толк в меблів і її складанні.

Реставрація меблів

Старина ніколи не виходить з моди, тому не варто викидати заслужені предмети інтер'єру. Після ремонту меблів вони будуть представляти собою чималу антикварну цінність. Реставрація м'яких меблів – ретельний і кропіткий процес. Недостатньо просто здійснити заміну, ремонт старовинних меблів включає в себе заміну цвяхів і інших дрібних деталей. Ремонтуємо, або замінюємо дерев'яні деталі зі сколами, тріщинами і подряпинами. Реставрація меблів в Києві потрібна не тільки власникам антикваріату. Ми відреставруємо м'які меблі, приведемо в порядок ваше улюблене крісло або диван, і ним можна буде користуватися ще, як мінімум, десяток років.

Крім столярного ремонту та перетяжки м'яких предметів, працюємо з шкіряними і дермантиновыми покриттями. Здійснюємо ремонт і реставрацію шкіряних меблів, яка постраждала від вогню, води, механічних впливів.

Перейдіть до верхньої частини
Догори